צביעת דירה שכורה

חובת צביעת דירה לאחר סיום שכירות

מרבית חוזי השכירות בישראל כוללים סעיף של צביעת דירה בסיום תקופת השכירות. השוכר אמור לקבל דירה צבועה ולהחזירה צבועה. אנו מציעים שירות צביעת דירות שכורות במחירים נוחים.

לדירה שכורה יש בלאי גבוה

לדירה שכורה לרוב ישנו בלאי גבוה, הנובע מתיקוני טיח ועבודות צבע שבוצעו על ידי שוכרים בצורה לא מקצועית, וכן מפגמים רבים בקירות – קידוחים, מכות, קילופים וכדומה. לכן צביעה של דירה שכורה דורשת עבודה רבה.

הפתרון הוא הזמנת איש מקצוע, אשר ידאג לצביעת הדירה כולל תיקוני קירות, אשר יבטיחו לכם ראש שקט וימנעו ויכוחים שמתגלעים לרוב מול בעלי הדירות בעת הסיום חוזה. לקוחותינו פעמים רבות חולקים בעלויות הצביעה עם בעלי הדירה, אשר יודעים שהם מקבלים עבודת צבע יסודית ומקצועית במקום כמה מריחות של סיד על ידי השוכר הלחוץ שנמצא ממילא באמצע מעבר דירה ואין לו פנאי אמיתי לצבוע את הדירה. אנו מבצעים גם צביעה חלקית או צביעת חדרים בודדים.

צביעת דירה שכורה

אנו עושים שימוש בחומרים הטובים ביותר, כולל צבע אקרילי ומותירים את הדירה צבועה ופנויה. מבצעים גם צביעת חדרי שירותים ואמבטיה וכן טיפול בפגעי עובש.

אם התקציב שלכם מוגבל, אנו יכולים להציע לכם שירות צביעה מהיר ומוזל: צבע בשכבה אחת כולל תיקוני טיח בהנחה של 30% על המחירון.

שתפו
שלחו וואטסאפ או טלפנו