כמה יעלה לצבוע דירה סטנדרטית

כיצד קובעים כמה יעלה לצבוע דירה

ישנו מחירון כללי לצביעת דירה סטנדרטית. אולם, כאשר אתם מבררים מחיר צביעת דירה צריך להכניס לשקלול מידע רב.

מה הגודל האמיתי של הדירה

מהו שטח הדירה והאם הוא חורג מגודל של דירה סטנדרטית. מחיר הצבע נקבע לפי כמות קירות במ"ר. ולכן, אם דירת חמישה חדרים הפכה לדירת שלושה חדרים מרווחת אחרי שהילדים עזבו את הבית, התמחור שלה יהיה יקר יותר בגלל שטח הקירות הגדול.

צביעת דירה

פרמטרים נוספים: מהו מספר חדרי שירותים, האם יש יותר משניים. האם ישנן בעיות מיוחדות שדורשות טיפול, כמו בעיות רטיבות, חורים גדולים בקיר, תקרה כפולה. האם נדרש סיוד תקרות, דבר שאינו כלול בעבודת צבע לדירה.

מה מצב הקירות בדירה

מהו מצבם של הקירות? ישנן דירות שלא נצבעו שנים רבות, או שהקירות סבלו מנזקים שונים והם מקולפים ונפוחים. האם נדרשים תיקוני טיח או בטון. יתכן שצריך לקלף את מרבית הקיר, לבצע תיקונים ולמרוח צבע יסוד לפני שבכלל מתחילים בעבודת הצבע.

צביעת דירה מאוכלסת יקרה יותר

פרט קריטי נוסף הוא האם הדירה מאוכלסת או פנויה. לדירה מאוכלסת נדרשת עבודה רבה יותר, חומרי גלם יקרים, לעתים נדרשת עבודת פירוק רהיטים ועבודת סבלות. ובדרך כלל מדובר בפרויקט שנמשך יותר מיום אחד.

אפקטים בצבע

סיבה נוספת שיכולה לייקר עבודה היא רצון של בעלי הדירה לצבוע קיר מסוים, בדרך כלל קר סלון, באפקט מיוחד, כמו צביעה באפקט ספארי או צביעה באפקט קטיפה. הדבר דורש עבודת תשתית להכנת הקיר וחומרי גלם יקרים.

בכדי לקבל הצעת מחיר מדויקת צריך לפרט בפני בעל המקצוע את כל המידע הרלוונטי להיקף העבודה.

שתפו
שלחו וואטסאפ או טלפנו