טיפים שיעזרו לכם למכור את הבית שלכם במחיר גבוה יותר

הכנת הבית למכירה

הכנת הבית למכירה הפכה כבר לעסק למקצוענים. צביעת הבית בצבעים ניטרליים, פינוי חפצים מיותרים, עיצוב מחדש ואפילו תכנון הריח בדירה, כל אלו עוזרים למכור את הדירה מהר ובעיקר במחיר גבוה יותר. כמה גבוה? ההפרש על פי מומחי נדלן יכול להגיע עד לעשרה אחוזים!

תוכלו לשכור מומחים להכנת הבית, או שתוכלו ליישם בעצמכם כמה טיפים פשוטים יחסית שיעיפו את הדירה שלכם במהירות.

שכבת צבע טריה לפני המכירה

צביעת הדירה היא המשימה הראשונה וזאת שהיא אולי בעלת ההשפעה הגדולה ביותר על הקונים. תחשבו מה מרגיש קונה שנכנס לבית עם קירות שלא ראו צבע שנים, עם סדקים בטיח, סימני ידיים של ילדים וכתמי שומן במטבח…

כל סדק שהקונה רואה על הקיר יכול להראות לו כבעיה מבנית בדירה, בעיקר בדירות ישנות. וכל כתם עובש על קיר האמבטיה יכול להדליק נורה אדומה אודות בעיות של רטיבות. כל אלו יכולים לחסל עסקה מיידית.

צביעה והכנה נכונה של הדירה יגרמו לה להמכר מהר יותר

איך צובעים דירה כהכנה למכירה?

כדי למכור דירה מהר חשוב לפנות את הקירות מכל החפצים האישיים – מדפים, תמונות אישיות, תמונות אווירה, שעונים, חמסות וכדומה. דמיינו שהדירה שלכם היא דירה לדוגמא של קבלן…

לאחר פינוי הקירות יש לתקן את כל הפגמים: חורי מסמרים ודיבלים, קשקושים, סימני רגליים, פאנלים מלוכלים, סדקים וחורים והכי חשוב נזקי רטיבות.

איזה צבע בוחרים כדי למכור דירה מהר? הדרך הבטוחה ביותר היא לבחור בצבע ניטרלי, לבן או שמנת וליישם צבע אקרילי איכותי בלבד.

צביעת חדרי אמבטיה לפני מכירה

חדרי אמבטיה ושירותים מועדים לפורענות, בעיקר בשל נזקי המים והלחות. לפני שתכניסו קונים חדשים לבית, נקו את כל נזקי הרטיבות, בעיקר נזקי עובש. תוכלו לעשות שימוש באקונומיקה או בחומרים ייעודיים לניקוי עובש. בנוסף בצעו איטום מחודש. אין כמו מראה של עובש בפינות האמבטיה כדי לדחות רוכשים. את חדרי השירותים והאמבטיה תוכלו לסייד, אבל מומלץ להשקיע מעט ולצבוע גם אותם בצבע אקרילי – ההבדל ניכר לעין.

פעולות נוספות בהשקעה קטנה שתוכלו לבצע הן חידוש הרובה על גבי האריחים שיכולה לשדרג משמעותית את הנראות של חדר הרחצה ורכישת ראשי מקלחת חדשים.

החלפת פרזול לדלתות פנים

בהשקעה קטנה יחסית תוכלו לרכוש ידיות חדשות לדלתות הפנים. יש כיום אינסוף אפשרויות עיצוביות. מומלץ לבחור בפרזול נקי ומודרני, בגימור כסוף או מוברש. ידית חדשה תשדרג כל דלת ישנה. ניתן גם לצבוע דלתות עץ ישנות, אך מדובר בעלויות מעט גבוהות יותר.

התקנת פרקט בחדרים

מחירו של פרקט למינציה אינו גבוה. כדי לייצר אווירה יוקרתית די בכך שתתקינו פרקט בחדרי השינה ובמסדרון המוביל לחדרי השינה. הדבר ייצור חציצה נכונה בין הסלון לאזורים הפרטיים בבית.

חידוש דלת הכניסה

מרבית דלתות הקבלן בישראל מצופות בטפט חום מכוער. בהשקעה של אלפים בודדים תוכלו לרכוש דלת חדשה ומעוצבת, כי אין כמו רושם ראשוני.

הכנת מרפסת לפני מכירת דירה

המרפסת הישראלית היא מחסן שני לבית. לפני המכירה נקו את המרפסת מכל חפץ מיותר ובדקו שהתאורה עובדת. את האריחים כסו בשכבת דשא סינתטי, עליה מקמו שני כדים יפים עם צמחיה עונתית. לא צריך יוצר מזה כדי לייצר תחושה טובה אצל הרוכשים.

צרו איתנו קשר וקבלו הצעה לשדרוג הדירה שלכם לפני מכירה.

שתפו
שלחו וואטסאפ או טלפנו